Přihlásit sePožehnaná je Bříza v Pumlumonu...

Martin Gruber

pozehnana_je_briza_1

Seznámení s keltským křesťanstvím
Prodejní cena139 Kč
Modifikátor variant cen
Prodejní cena bez DPH139 Kč
Sleva


Preloader

Bc. Martin Gruber vystudoval Evangelickou teologickou fakultu UK v Praze, obor Teologie křesťanských tradic. Je představený Společenství filidů opata Columcilla a duchovní v Plzeňské diecézi Církve československé husitské.

Keltské křesťanství je neznámou pro mnoho věřících i dnes. Náš svět trpí známou nemocí, kterou je mnoho informací, ale téměř žádné znalosti. A tak jsme rádi, že vyšly první kapitoly z keltského křesťanství, které jsou jakýmsi základem poznání, které obohacuje, zpestřuje, raduje se i vede na hlubiny, na rozdíl od povrchního lpění na jediných formách, o nichž jsme vlastně už dávno zapomněli, odkud pocházejí a proč vznikly.

Z úvodu knihy, který napsal vikář Tomáš Procházka, citujeme:Dávám této knize do vínku tři věci. Za prvé, aby si s ní čtenáři uvědomili, jak tenká je hranice mezi opravdovou svatostí a skutečným životem na této zemi, hranice spočívající ve vědomé přítomnosti. Jak napsal mystik Eckhart Tolle: „Vaši nespokojenost nezpůsobuje realita jako taková, ale to, co si o ní myslíte.“ Za druhé, aby otevřela čtenářům srdce pro insiprativní a kreativní chápání živé křesťanské víry. Bůh totiž skrze nás a mezi námi neustále všechno tvoří nové (Jan21,5). A za třetí, aby čtenáři připomněla, že bez odvahy jakožto mentality mýtických králů nelze žít život ani dnes. Ať už je to život hmotný, či duchovní. Koneckonců, proč bychom jej vlastně měli takto rozdělovat?

Autor Martin Gruber
Jazyk česky
Formát A5
Vazba brožovaná ,  uvnitř s fotografiemi
Počet stran 160
Náš kód P005
Vydala Plzeňská diecéze CČSH
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kontakt

Blahoslav po-čt 08-13 hod.
Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6 - Dejvice
Tel: 220 398 117, Mobil: 604 225 513

obchod@eblahoslav.cz