Přihlásit seRétorika

Drahomíra Tesařová

Retorika_04
Retorika_02
Retorika_03

Skripta jsou dobrou pomůckou pro praktické i teoretické osvojení jednoho z nejstarších předmětů vyučovaných již od starověku.
Prodejní cena80 Kč
Modifikátor variant cen
Prodejní cena bez DPH73 Kč
Sleva


Preloader

Skripta Dr. Tesařové s názvem Rétorika jsou dobrou pomůckou pro praktické i teoretické osvojení jednoho z nejstarších předmětů vyučovaných již od starověku. Dobré zvládnutí a pochopení látky je prvním krokem k úspěchu předání nabyté informace. To však je pro rétoriku jen první stupeň. Po vyhledání díla, jeho analýze, pochopení a zapamatování si nastudovaného, přichází nejtěžší úkol, úkol interpretace. To je nesnadný úkol i pro současné řečníky. Publikace je určena studentům vysokých a vyšších odborných škol, kde je v současné době věnována mluveným projevům posluchačů patřičná pozornost, i pro další zájemce, kteří chtějí zdokonalit svůj řečnický projev a své veřejné vystupování.
PhDr. Drahomíra Tesařová, CSc., (*1955 v Pardubicích), vystudovala Filozofickou fakultu UJEP (nyní Masarykovy univerzity) v Brně, obor latina-čeština. Do roku 1991 pracovala v Kabinetu pro studia řecká, římská a latinská ČSAV a poté vyučovala latinu na Husitské teologické fakultě UK a rétoriku na soukromých vysokých školách. Ve své odborné práci se zabývala latinskou jazykovědou.

Autor Drahomíra Tesařová
Jazyk český
Vazba brožovaná
Počet stran 85
Rok vydání 2012
Vydání 1.
Náš kód A429
ISBN 78-80-904964-5-3
Vydal Husův institut teologických studií ve spolupráci s Náboženskou obcí CČSH Praha 1 – Staré Město
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kontakt

Blahoslav po-čt 08-13 hod.
Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6 - Dejvice
Tel: 220 398 117, Mobil: 604 225 513

obchod@eblahoslav.cz