Přihlásit sePastorační péče v církvi

Tomáš Butta

Pastoracni-pece_v_cirkvi_03
Pastoracni-pece_v_cirkvi_04
Ukázka
Ukázka

Tento studijní text je určen bohoslovcům, duchovním a pracovníkům CČSH a všem, kteří se věnují nebo budou věnovat pastoraci a duchovní péči.
Prodejní cena100 Kč
Modifikátor variant cen
Prodejní cena bez DPH100 Kč
Sleva


Preloader

Tento studijní text je určen bohoslovcům, duchovním a pracovníkům Církve československé husitské a všem, kteří se věnují nebo budou věnovat pastoraci a duchovní péči. Pastýřská služba a pastorační péče je považována za „srdce“ praktické teologie. Spolu s homiletikou, katechetikou, liturgikou a dalšími disciplínami je právě poimenika, jako odborná reflexe pastorace, předpokladem specifické kvalifikace kněží, jáhnů a všech těch, kteří se na duchovní správě aktiv-ně účastní.
Pastýřská citlivost a schopnosti se získávají z živého vztahu víry k Ježíši Kristu i životními a praktickými zkušenostmi, ale nezastupitelný význam má také průběžné sledování a studium literatury zachycující východiska, šíři a možnosti pastoračního působení církve v naší době.
K obecné i zcela specifické pastorační tématice a konkrétní problematice se nabízí v hojné míře starší i novější teologická literatura napříč ekumenickým spektrem a četné práce z humanitních oborů.
I přes svoji neúplnost a stručnost chce tato příručka posílit podstatný pastýřský a pastorační rozměr naší vzájemné služby v Církvi československé husitské. Podpořit její budování v Duchu Kristově, ale i služby konané v podobě všestranné duchovní péče a pomoci lidem v současné společnosti.

Autor Tomáš Butta
Jazyk český
Formát 18cm
Vazba brožovaná
Počet stran 142
Rok vydání 2017
Vydání 1.
Náš kód U008
ISBN 978-80-7000-137-0
Vydala Církev československá husitská
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Kontakt

Blahoslav po-čt 08-13 hod.
Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6 - Dejvice
Tel: 220 398 117, Mobil: 604 225 513

obchod@eblahoslav.cz